Napisz wiadomość Mapa witryny
Serdecznie witamy na stronie
Witolda Missali Doradcy Podatkowego
> >
Napisz wiadomość Mapa witryny
Serdecznie witamy na stronie
Doradcy Podatkowego Witolda Missali
> >
> Likwidacje
Strona główna  >  Likwidacje

Jednym z obszarów działalności firmy są postępowania upadłościowe i naprawcze.


Współpracujemy m.in. z Agencją Rozwoju Przemysłu S.A. w zakresie likwidacji spółek z grupy kapitałowej. Obecnie prowadzimy również proces likwidacji Fundacji Promocji Kina Film Polski.

Witold Missala aktywnie angażuje się w aktywizację i integrację środowiska likwidatorów i syndyków w Warszawie i Polsce. Nieprzerwanie od 1996 roku jest członkiem władz Stowarzyszenia Syndyków, Likwidatorów i Sanatorów w Warszawie, obecnie Federacji Syndyków Rzeczypospolitej Polskiej. Był również współinicjatorem utworzenia Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń Syndyków i Likwidatorów.

Obok szeregu artykułów w prasie branżowej, jest autorem jednej z nielicznych publikacji dotyczącej problematyki procesów likwidacyjnych, czyli książki Likwidacje osób prawnych (DIFIN 2005). 

We wrześniu 2012 roku wydana została książka Likwidacja spółki kapitałowej. Prawo, podatki, rachunkowość (we współpracy z Łukaszem Wolbachem, wydawnictwo Wolters Kluwer Polska). Jest to monografia dotycząca likwidacji spółek prawa handlowego w prawie polskim. 
> Informacje
Kontakt
Witold Missala Doradca Podatkowy
ul. Żurawia 32/34/lok. 521
00-515 Warszawa
tel. 22 621 70 25
fax. 22 622 16 71
Na skróty
> Portal NetTAX
> Portal SYNDYK.PL
Doradca Podatkowy
> Na górę
Powered by mAdmin :: Doradca Podatkowy, Podatki, VAT, PIT , CIT, Pomoc Prawna :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia